Start balonów z boiska LKS Skidziń

Niespodziewane widowisko startu balonów z boiska LKS Skidziń.

      W dniu 28.06.2021 r. (poniedziałek) wieczorem mieszkańcy Skidzinia i okolicznych miejscowości mieli okazję podziwiać przygotowania do lotu i start balonów krakowskiej firmy Balloon Team. Zapytanie o możliwość wystartowania padło dosłownie 2,5 godz. przed wylotem od Dyrektora Zarządzającego firmą Kraków Balloon Team z Krakowa zajmującą się organizacją lotów.
Uczestnikami lotów  byli pracownicy firmy Ekosun Spółka z o.o. SK z Bielska Białej zajmującej się instalacją fotowoltaiczną i pompami ciepła. Jak oznajmił Dyrektor firmy Kraków Balloon Team – p. Marek Michalec lot balonem był prezentem dla pracowników firmy Ekosun.
      Wśród uczestników lotu nie zabrakło pozytywnych emocji oraz strachu, ale cóż taka okazja i nagroda za wykonywaną pracę nie zdarza się zwyczajnie. Balony wystartowały przed 20.00 do Bielska Białej, a szczęśliwi uczestnicy tej przygody wrócili innym środkiem transportu przed 22.00 na parking przy Domu Ludowym w Skidziniu.
      Największą atrakcję z widowiska miały przede wszystkim dzieci, ale dorosłym także zapierało dech patrząc jak ogromny balon unosi się nad ziemią.
      Dziękujemy Firmie Balloon Team z Krakowa za atrakcyjny wieczór.