Piknik Rodzinny w Skidziniu

W sobotę 4 lipca 2020r po raz kolejny świetnie bawiliśmy się na Pikniku Rodzinnym w Skidziniu zorganizowanym przez Sołtysa i Radę Sołecką. Punktualnie o 10:00 rozpoczął się turniej piłki nożnej pod kierunkiem LKS Skidziń. Natomiast od 15:00 wszystkie dzieci mogły skorzystać z wielu atrakcji, które dla nich przygotowaliśmy. Oczywiście nie zabrakło waty cukrowej, popcornu i zamku dmuchanego od najlepszej ekipy z Hop&Fun i MalecToys. Lodów od Słodkiego Leniucha. Dzieci mogły także brać udział w różnorodnych zabawach zorganizowanych przez najwspanialsze animatorki od Lidia Animacje. Dlatego nie obyło się bez bitwy balonowej, konkurencji sportowych, skoków na stópkach, wygibajtus czy rzutów do celu. Dzieciaki tworzyły również GIGA bańki. Każdy z uczestników animacji, za udział w zabawie, dostał piękny dyplom, słodkości oraz kolorowe balony. Od Sołtysa i Rady Sołeckiej dzieciaki otrzymały atrakcyjne upominki. Natomiast dzięki ofiarności firmy Danone dzieci mogły skosztować pysznych jogurtów do picia, a sklepu Intermarche zjeść pyszną kiełbaskę.

Jednym z punktów programu był projekt EDU-AKCJA sfinansowany ze środków FIO Małopolska Lokalnie zorganizowany przez grupę nieformalną Nauczanki z Brzeszcz przy wsparciu Fundacji Miasto Pracownia Oświęcim. W ramach projektu dzieci mogły samodzielnie zrobić las w słoiku. Powstało ich aż 21. Oprócz tego strażacy z OSP Skidziń zorganizowali warsztaty Mały Ratownik, podczas których nauczyliśmy się jak prawidłowo udzielać pierwszej pomocy osobom poszkodowanym. Nie mogło również zabraknąć turnieju strażackiego. Dzieciaki miały możliwość wykazać się swoim sprytem, szybkością oraz sportową postawą.

Przez cały czas trwania imprezy Organizatorzy dbali o porządek oraz przestrzeganie procedur bezpieczeństwa związanych z COVID – 19.

Było wspaniale! Już nie możemy się doczekać kolejnej takiej imprezy! 🙂

Serdeczne podziękowania kierujemy do naszych tegorocznych sponsorów i partnerów:

Radosław Szot
Bartosz Uroda
Piotr Dąba – DABSTAL
Robert Juśkiewicz – ROB-TRONIC
Katarzyna Bertolin – EKO-TRAK
Słodki Leniuch
Firma Danone
Intermarche Brzeszcze
GS Brzeszcze
ZZ „KADRA”